Alfa Romeo: cechy włoskiego stylu

Włoski styl jest w cenie – wiedzą to zarówno dealerzy, jak i polscy kierowcy. Samochody Alfy Romeo cieszą się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na świetne możliwości jezdne, dobre osiągi oraz niezaprzeczalnie ujmujący styl. Z tego względu chętnie decydujemy się również na używane modele. Ich niezawodność widoczna jest w każdym calu.

Auto dla miłośników dobrego stylu

Alfa Romeo jest marką znaną przede wszystkich z oryginalnych rozwiązań stylistycznych, idących w parze ze świetnie skrojoną technologią. Dynamiczna Giulia, elegancka Giulietta czy mocne Stelvio to tylko wybrane przykłady. Każdy z tych modeli wyróżnia się na tle konkurencji, każdy stanowi też pewne indywiduum w obrębie marki. Posiadają jednak wspólne cechy, głównie dotyczące stylu oraz sprawdzonych rozwiązań technicznych, z powodu których decydujemy się właśnie na ich zakup, także wersji używanej.

Wyróżnij się z Alfą Romeo

Dlaczego warto zdecydować się na używaną Giulię lub Giuliettę? Chodzi nie tylko o serwis Alfa Romeo, który jest gwarancją niezawodnej i bezpiecznej jazdy. To przede wszystkim wyjątkowy, włoski styl, dzięki któremu możemy się wyróżnić. Atrakcyjność widoczna jest niemal w każdym elemencie składającym się na modele marki. To m.in. prosta, opływowa linia nadwozia, ciemne, ekskluzywne detale, a także oryginalne logo.

Nie można zapominać, że Alfa Romeo zawsze kierowała się tym, aby za sprawą tworzonych przez siebie samochodów gwarantować jak najlepsze osiągi. Kształt nadwozia jest więc taki, a nie inny w jednej prostej przyczyny – miało stawiać jak najmniejszy opór i zapewniać sportowe wrażenia podczas prowadzenia.

Kolejny wyróżnik? Scudetto – znany doskonale centralny wlot powietrza w kształcie litery „V”, który zmienia się nieco w zależności od modelu, do jakiego przynależy. Obecnie tworzony jest w lekkich materiałów i przybiera naprawdę elegancką formę. Tym samym stał się nieodzownym elementem wyróżniającym auta Alfy Romeo od innych samochodów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBramy Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here