Alfa Romeo: cechy włoskiego stylu

Włoski styl jest w cenie – wiedzą to zarówno dealerzy, jak i polscy kierowcy. Samochody Alfy Romeo cieszą się niesłabnącą popularnością, głównie ze względu na świetne możliwości jezdne, dobre osiągi oraz niezaprzeczalnie ujmujący styl. Z tego względu chętnie decydujemy się również na używane modele. Ich niezawodność widoczna jest w każdym calu.

Auto dla miłośników dobrego stylu

Alfa Romeo jest marką znaną przede wszystkich z oryginalnych rozwiązań stylistycznych, idących w parze ze świetnie skrojoną technologią. Dynamiczna Giulia, elegancka Giulietta czy mocne Stelvio to tylko wybrane przykłady. Każdy z tych modeli wyróżnia się na tle konkurencji, każdy stanowi też pewne indywiduum w obrębie marki. Posiadają jednak wspólne cechy, głównie dotyczące stylu oraz sprawdzonych rozwiązań technicznych, z powodu których decydujemy się właśnie na ich zakup, także wersji używanej.

Wyróżnij się z Alfą Romeo

Dlaczego warto zdecydować się na używaną Giulię lub Giuliettę? Chodzi nie tylko o serwis Alfa Romeo, który jest gwarancją niezawodnej i bezpiecznej jazdy. To przede wszystkim wyjątkowy, włoski styl, dzięki któremu możemy się wyróżnić. Atrakcyjność widoczna jest niemal w każdym elemencie składającym się na modele marki. To m.in. prosta, opływowa linia nadwozia, ciemne, ekskluzywne detale, a także oryginalne logo.

Nie można zapominać, że Alfa Romeo zawsze kierowała się tym, aby za sprawą tworzonych przez siebie samochodów gwarantować jak najlepsze osiągi. Kształt nadwozia jest więc taki, a nie inny w jednej prostej przyczyny – miało stawiać jak najmniejszy opór i zapewniać sportowe wrażenia podczas prowadzenia.

Kolejny wyróżnik? Scudetto – znany doskonale centralny wlot powietrza w kształcie litery „V”, który zmienia się nieco w zależności od modelu, do jakiego przynależy. Obecnie tworzony jest w lekkich materiałów i przybiera naprawdę elegancką formę. Tym samym stał się nieodzownym elementem wyróżniającym auta Alfy Romeo od innych samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here