Prowadzisz warsztat samochodowy? Wiesz zatem, jak ważne jest prawidłowe wyważenie wszystkich części ruchomych: turbosprężarek, wałów napędowych i korbowych czy kół dwumasowych. Nie ryzykuj zakupu urządzeń ze źródła niewiadomego pochodzenia. Zaufaj profesjonalistom, a zyskasz nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale i zadowolenie i zaufanie klientów.

O firmie

Cimat Polska jest polskim przedsiębiorstwem, produkującym wyważarki, głównie dla branży motoryzacyjnej, ale nie tylko. Posiada przedstawicielstwa w wielu krajach Europy i świata, a w związku z ciągłym rozwojem, obecnie rozszerza swoją działalność, otwierając się na rynek azjatycki oraz Amerykę Północną i Południową. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wyważaniu, potwierdzonym licznymi certyfikatami (m.in. certyfikatem wiarygodności biznesowej Dun & Bradstreet Poland czy ISO 9001-2008), dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość swoich towarów i usług, w zakresie nie tylko pomocy w dobraniu metody i technologii wyważania, ale również produkcji urządzeń z branży samochodowej, rzemieślniczej i przemysłowej. Przedsiębiorstwo wchodzi w skład grupy Burke Porter, zajmującej się zarówno projektowaniem, jak i produkcją oraz dostarczaniem gotowych linii produkcyjnych i zaawansowanych technologicznie maszyn testowych. Grupa szczyci się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem i posiada 31 oddziałów na czterech kontynentach. Dzięki temu, oferuje swoim klientom profesjonalny serwis i niezawodne maszyny, stosowane w wielu branżach, w tym: samochodowej, rolniczej, stoczniowej, lotniczej, energetycznej, metalurgicznej, górniczej, wentylacyjnej itp. Firma zatrudnia doświadczonych inżynierów (przy wsparciu doktorów nauk technicznych), co pozwala opracowywać nowe, skomplikowane technologie.

Dlaczego warto zostać klientem firmy Cimat?

Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę wyważarek, nie tylko modeli uniwersalnych, ale również dostosowanych do konkretnej branży czy indywidualnych potrzeb klienta, w tym nowych wirników wzorcowych dla różnego rodzaju maszyn. Klienci mogą także skorzystać z pakietu usług serwisowych i modernizacyjnych sprzętu (otrzymując pomoc w 24 lub 48 godzin). Cimat serwisuje maszyny wszystkich producentów obecnych na rynku, w tym AM, Hofmann, Schenck, Elettorava i Reutlinger. W ramach oferty, firma dostarcza także kompletne realizacje linii technologicznych (czyli wykonanie projektu części mechanicznej oraz systemu sterowania, produkcję, montaż i uruchomienie u klienta) oraz wykonuje badania techniczne urządzeń i maszyn, potwierdzane odpowiednim certyfikatem, a także badania techniczne i certyfikację części, posiadanych przez klientów. Wszystkie usługi, proponowane przez firmę cechuje niezawodność i profesjonalizm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here