Kiedy ojciec jest fanem motoryzacji, to idealnym prezentem dla niego będzie przejazd sportowymi autami na profesjonalnym torze wyścigowym. Miłośnikom dobrych alkoholi warto sprezentować degustację win przy udziale sommeliera. Natomiast dla ojców lubiących adrenalinę skok ze spadochronem będzie niezapomnianym doświadczeniem. Urodziny ojca są zawsze niepowtarzalną okazją do sprezentowania mu czegoś niestandardowego. Najlepsze prezenty to zawsze te, które trafiają w jego zainteresowania i pasje.

Przejazd sportowymi autami na profesjonalnym torze wyścigowym

Dla ojca, który jest fanem szybkich aut, idealnym prezentem będzie wypad na profesjonalny tor wyścigowy. Polska pod tym względem ma do zaoferowania liczne trasy o nawierzchni asfaltowej, betonowej lub złożonych z płyt asfaltowych. Do wyboru są też drogi o gładkich zakrętach i wielu prostych odcinkach oraz skomplikowane trasy przeznaczone do driftów. Uczestnik ma do wyboru takie klasyki, jak Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Nissan GT-R oraz wiele innych niesamowicie szybkich aut, które przyspieszają do „setki” w mniej niż 4 sekundy. Jazda wyścigowymi samochodami jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego fana motoryzacji. To również świetny prezent na urodziny lub imieniny ojca.

Degustacja win – prezent dla fanów dobrych trunków

Degustacja win to klimatyczny prezent urodzinowy, który warto sprezentować obojgu rodzicom. Podczas atrakcji uczestnicy zapoznają się ze sposobami tworzenia tych trunków oraz spróbują jego najbardziej ekskluzywnych odmian. W zestawie są wina m.in. z Francji, Węgier, Hiszpanii lub Chin. Cała atrakcja ma miejsce w winiarni pod okien profesjonalnego sommeliera (specjalisty w zakresie win). Podczas testowania różnych smaków alkoholi, uczestnikom serwowane są też przystawki i poczęstunki. Degustacja win jest jest pomysłowym prezentem na urodziny ojca, który jest fanem dobrego trunku.

Skok ze spadochronem – niesamowite przeżycia w przestworzach

Dla ojców, którzy nie boją się nowych wyzwań, świetnym pomysłem na prezent urodzinowy będzie skok ze spadochronem. Atrakcja rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego z zasad bezpieczeństwa. Następnie uczestnik wraz z instruktorem wznoszą się na 1700 m i skąd skaczą wspólnie w tandemie. Niczym nieograniczone spadanie trwa około minuty, a lot pod czaszą spadochronu zajmuje około 10 minut. Jest to niesamowite przeżycie, które z pewnością zostanie w pamięci rodzica na całe życie. Za bezpieczeństwo doświadczenia odpowiada profesjonalny instruktor, który odbył już tysiące takich skoków. Ten prezent to idealna okazja na urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu rodziców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here